Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Inne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Inne. Pokaż wszystkie posty

22 lip 2013

Happy Birthday!

5 komentarzy:
22 lipca, niby zwykły poniedziałek, ale dla mnie to ważny dzień. Dzisiaj mój blog świętuje swoje pierwsze urodziny. Cieszę się, że wytrwałam w blogowaniu cały rok, choć może przez dłuższy czas Was zaniedbywałam. Ale miło wiedzieć, że mimo tego dalej tu zaglądacie i piszecie komentarze. Bardzo się cieszę, że rok temu podjęłam decyzję o założeniu bloga i mogłam poznać naprawdę fajnych ludzi.

27 kwi 2013

Biblioteczkowy (po)twór

14 komentarzy:
półka 2 cz. 1

półka 2 cz. 2
Zacznę od środka. To kiedyś była sobie półka, gdzie stały moje ulubione książki.  A pisząc kiedyś mam na myśli czasy, kiedy ilość książek, które miałam była równa może dwudziestu. Aktualnie, w większości, została opanowana przez wampiry. Na pierwszy rzut idą "Błękitnokrwiści" - seria, którą po mimo wydania już siódmego (i zarazem ostatniego) tomu nadal przyjemnie się czyta. "Dom Nocy" jest znośny, ale ciągnie się bez końca, a główna bohaterka z każdą kolejną częścią staje się coraz dziwniejsza i nieznośna."Pamiętniki Wampirów" autorstwa L.J. Smith nie są złe, ale serial jest lepszy. Do tych nienapisanych przez Smith się jeszcze nie dorwałam. "Pamiętnik Stefano" to cudo. "Świat nocy" bardzo przyjemnie się czyta i podoba mi się o wiele bardziej niż "Pamiętniki". "Wizje w mroku" czytałam tak dawno, że nie pamiętam nawet imienia głównej bohaterki, ale z tego co pamiętam to są dość fajne. Z "Tajemnym kręgiem" jest odwrotnie niż z "Pamiętnikami Wampirów" - książka o wiele lepsza od serialu. "Nieśmiertelni" są tacy sobie, ale jestem ciekawa jak się zakończą.

 

30 mar 2013

Wesołego Alleluja!

5 komentarzy:

Z okazji Wielkanocy, życzę wszystkiego najlepszego. 
Smacznego jajka i mokrego Dyngusa, tylko żebyście śniegiem nie musieli rzucać.  Abyście nie przytyli od świątecznych smakołyków.
Dużo weny i to często, więcej czasu na czytanie i pisanie. 
Wiele zdrowia, szczęścia i uśmiechu. I miłości nie tylko do fikcyjnych bohaterów.

Mitis ;*

8 sty 2013

Wyzwanie 52

3 komentarze:
Kierowana nie mam pojęcia czym postanowiłam się zgłosić do wyzwania. Polega ono na napisaniu i opublikowaniu 52 tekstów. W zależności od poziomu trudności posty publikuje się w rożnych odstępach czasowych.
Poziomy:
  • casual - 52 wpisy w ciągu jed­nego roku;
  • pro­fes­sio­nal - przy­naj­mniej jeden wpis wysokiej jakości w tygo­dniu; przez cały rok;
Ja obieram kierunek na najniższy poziom. Sama akcja jest warta uwagi, a przynajmniej daje mi motywację do pisania. Nie mam fioletoworóżowego pojęcia czy mi się uda, ale staram się być optymistką.


 Po więcej informacji zapraszam na stronę, wystarczy kliknąć w obrazek.


24 gru 2012

It's Christmas Time

3 komentarze:

Z okazji Świąt życzę Wam dużo szczęścia i zdrowia. 
Żeby Wielmożny Pan Wena często Was odwiedzał.
Samych udanych współprac. Wysokich statystyk. Wygranych w konkursach.
Ton książek do przeczytania oraz góry prezentów pod choinką.
Abyście nie utyli od zjedzenia tych wszystkich świątecznych potraw, ciastek i ciasteczek.
Dużo śniegu (u mnie by się przydał). 
Oraz żebyście się nie połamali podczas jazdy na nartach czy łyżwach.

Wesołych Świąt i do zobaczenia wkrótce, Mitis ;*




8 lis 2012

165. rocznica urodzin

8 komentarzy:
okładka pierwszego wydania Draculi
Gdyby Bram Stoker jeszcze żył, to dzisiaj, 8 listopada obchodziłby swoje 165 urodziny. Swoja sławę zawdzięcza gotyckiej powieści Dracula, powstałej w 1897 roku.
Każdy z was wie o czym Dracula opowiada. Dla tych co nie wiedzą, przypominam, że jest to legenda hrabio-wampirze - Draculi, a na podstawie tej powieści powstało bardzo dużo utworów literackich i filmowych.  
Draculę można uznać za klasyk jeśli chodzi o powieści o wampirach.

Ktoś z was przeczytał może Draculę? U mnie, pożyczony leżakuje już sobie jakiś czas na półce, bo oczywiście jeszcze w ogóle nie miałam wolnej chwili aby się za niego wziąć.
Obiecuję, że nowa recenzja pojawi się w okolicach 24 listopada. Szykuje się też post Książka vs. Ebook
Jeśli macie jakieś propozycje dotyczące postów, piszcie śmiało. A nuż coś ciekawego się znajdzie.

P.S. Polecam zobaczyć dzisiejszy wygląd Google.

22 lip 2012

Już wkrótce...

5 komentarzy:
Witam was na blogu poświęconym książkom, a dokładnie ich recenzjom.

pinspire.pl



Będę umieszczać tu recenzje przeczytanych książek, w szczególności o tematyce fantastycznej. Mam nadzieję, że zachęcę was do przeczytania niektórych pozycji. 

Jeśli macie jakieś pytania lub propozycje, piszcie śmiało. Nie musicie się mnie bać, nie gryzę.

pinspire.pl


Pierwsza recenzja pojawi się już niedługo.

Pozdrawiam.

Layout by Tyler