Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Inne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Inne. Pokaż wszystkie posty
22 lip 2013
Happy Birthday!
napisała
Unknown
Etykiety:
Inne
27 kwi 2013
Biblioteczkowy (po)twór
napisała
Unknown
![]() |
| półka 2 cz. 1 |
![]() |
| półka 2 cz. 2 |
Etykiety:
Inne
30 mar 2013
Wesołego Alleluja!
napisała
Unknown
Z okazji Wielkanocy, życzę wszystkiego najlepszego.
Smacznego jajka i mokrego Dyngusa, tylko żebyście śniegiem nie musieli rzucać. Abyście nie przytyli od świątecznych smakołyków.
Dużo weny i to często, więcej czasu na czytanie i pisanie.
Wiele zdrowia, szczęścia i uśmiechu. I miłości nie tylko do fikcyjnych bohaterów.
Mitis ;*
Etykiety:
Inne
8 sty 2013
Wyzwanie 52
napisała
Unknown
Kierowana nie mam pojęcia czym postanowiłam się zgłosić do wyzwania. Polega ono na napisaniu i opublikowaniu 52 tekstów. W zależności od poziomu trudności posty publikuje się w rożnych odstępach czasowych.
Poziomy:
- casual - 52 wpisy w ciągu jednego roku;
- professional - przynajmniej jeden wpis wysokiej jakości w tygodniu; przez cały rok;
Ja obieram kierunek na najniższy poziom. Sama akcja jest warta uwagi, a
przynajmniej daje mi motywację do pisania. Nie mam fioletoworóżowego
pojęcia czy mi się uda, ale staram się być optymistką.
Po więcej informacji zapraszam na stronę, wystarczy kliknąć w obrazek.
Po więcej informacji zapraszam na stronę, wystarczy kliknąć w obrazek.
Etykiety:
Inne
24 gru 2012
It's Christmas Time
napisała
Unknown
Z okazji Świąt życzę Wam dużo szczęścia i zdrowia.
Żeby Wielmożny Pan Wena często Was odwiedzał.
Samych udanych współprac. Wysokich statystyk. Wygranych w konkursach.
Ton książek do przeczytania oraz góry prezentów pod choinką.
Abyście nie utyli od zjedzenia tych wszystkich świątecznych potraw, ciastek i ciasteczek.
Dużo śniegu (u mnie by się przydał).
Oraz żebyście się nie połamali podczas jazdy na nartach czy łyżwach.
Wesołych Świąt i do zobaczenia wkrótce, Mitis ;*
Etykiety:
Inne
8 lis 2012
165. rocznica urodzin
napisała
Unknown
![]() |
| okładka pierwszego wydania Draculi |
Gdyby Bram Stoker jeszcze żył, to dzisiaj, 8 listopada obchodziłby swoje 165 urodziny. Swoja sławę zawdzięcza gotyckiej powieści Dracula, powstałej w 1897 roku.
Każdy z was wie o czym Dracula opowiada. Dla tych co nie wiedzą, przypominam, że jest to legenda hrabio-wampirze - Draculi, a na podstawie tej powieści powstało bardzo dużo utworów literackich i filmowych.
Draculę można uznać za klasyk jeśli chodzi o powieści o wampirach.
Ktoś z was przeczytał może Draculę? U mnie, pożyczony leżakuje już sobie jakiś czas na półce, bo oczywiście jeszcze w ogóle nie miałam wolnej chwili aby się za niego wziąć.
Obiecuję, że nowa recenzja pojawi się w okolicach 24 listopada. Szykuje się też post Książka vs. Ebook.
Jeśli macie jakieś propozycje dotyczące postów, piszcie śmiało. A nuż coś ciekawego się znajdzie.
P.S. Polecam zobaczyć dzisiejszy wygląd Google.
P.S. Polecam zobaczyć dzisiejszy wygląd Google.
Etykiety:
Inne
22 lip 2012
Już wkrótce...
napisała
Unknown
Witam was na blogu poświęconym książkom, a dokładnie ich recenzjom.
Jeśli macie jakieś pytania lub propozycje, piszcie śmiało. Nie musicie się mnie bać, nie gryzę.
| pinspire.pl |
Będę umieszczać tu recenzje przeczytanych książek, w szczególności o
tematyce fantastycznej. Mam nadzieję, że zachęcę was do przeczytania
niektórych pozycji.
Jeśli macie jakieś pytania lub propozycje, piszcie śmiało. Nie musicie się mnie bać, nie gryzę.
Pozdrawiam.
Etykiety:
Inne
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Layout by Tyler



