14 sie 2013

Zapowiedź: Ostatnia Spowiedź tom II - Nina Reichter

Pamiętacie jak zachwycałam się nad pierwszą częścią Ostatniej Spowiedzi? (jeśli nie, to zapraszam tutaj w celu odświeżenia pamięci) Już wkrótce (26 sierpnia) będziemy mogli poznać jak potoczą się losy bohaterów stworzonych przez Ninę Reichter. Po takim zakończeniu jakie zostało nam zaserwowane, naprawdę nie mogę się doczekać tego, co tym razem autorka wymyśliła. 


Kontynuacja bestsellerowej powieści Niny Reichter. Pełna napięcia, romantyczna opowieść o miłości w szponach show-biznesu. Poznaj tom II cyklu Ostatnia spowiedź.

Świat Ally Hanningan wali się w posadach, gdy miłość jej życia – rockman Bradin Rothfeld zostaje postrzelony i pada na scenę. Ally jest uczestniczką tamtych zdarzeń. Bezsilność i wspomnienia tamtych chwil na zawsze pozostaną jej najgorszym koszmarem.
Bradin jest w ciężkim stanie.

Co więcej, może pożegnać się ze światem sądząc, że dwie najbliższe mu osoby zrobiły mu świństwo. Tylko czy Ally i Tom rzeczywiście są niewinni?

Rozpoczyna się walka o życie rannego Bradina, a jego bliscy, odliczając feralne godziny, będą musieli zmierzyć się z grzechami, które być może nigdy nie zostaną odpuszczone.
Tom poprzysięga sobie, że już nie zbliży się do Ally.
Tylko czy facet, który dotychczas żył bez zasad dotrzyma obietnicy?

Miłość, zazdrość, show-biznes. Ostatnia spowiedź
Poczuj, jak kocha ten, którego kochają tysiące…

8 komentarzy:

 1. Nie planuję czytać tej książki, pierwszej części raczej też nie, chciałabym jednak pochwalić wybór szablonu - uwielbiam twory Tyler, są niesamowite. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. :) Po raz pierwszy chyba gości tutaj różowy szablon, szczególnie, że miłośniczką tego koloru nie jestem. Jak widać, twory Tyler mają na mnie dziwny wpływ. ;) Nie mogę się z Tobą nie zgodzić, jej szablony są jedyne w swoim rodzaju i między innymi właśnie to sprawia, że są niesamowite. :)

   Usuń
 2. Śliczny szablon, ale tekst jest troszkę mało wyraźny - taki szarawy, rozmyty. Albo to wina mojego kompa.
  Co do Ostatniej spowiedzi - nie czytałam tomu pierwszego i na razie nie wiem, czy się na tę opowieść skuszę. Ale widzę po blogach, że dużo osób na nią czeka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obowiązkowo muszę kupić. W pierwszym tomie się zakochałam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy kupisz - pożyczysz. Czekam ^^

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekam z zapartym tchem:) Będzie recenzja?

  OdpowiedzUsuń

Layout by Tyler