2 lis 2013

październik 2013

Październik uważam za nie najgorszy., ale też nie najlepszy. W sumie - gorszy niż lepszy. Szkoła mnie dobija, dlatego statystyki październikowe są jakie są. Ale byłam na Targach Książki w Krakowie. Było GENIALNIE. I tylko to mnie pociesza. 

Udało mi się przeczytać aż trzy książki. Mistrza i Małgorzatę (tylko dlatego, że jest to lektura), Coldplay. Otwórz oczy oraz zdobycz targową - Kocham Nowy Jork. Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak mało przeczytałam. Jak tak dalej pójdzie, to chyba nie wytrzymam nerwowo. Daje to 1064 strony, czyli ok. 34 dziennie. Zaczęłam World War Z. Jestem gdzieś w połowie i może zdołam ją skończyć w listopadzie. Niestety jest zbyt ciężka, więc nie chce mi się jej nosić, żeby poczytać w autobusie. Jakimś cudem opublikowałam trzy posty: stosik i dwie recenzje - Fire Within Birdy (moja pierwsza recenzja płyty, wyszła chyba sensownie) oraz Coldplay. Otwórz oczy. Jest to niezwykłe osiągnięcie, bo miałam tyle do zrobienia, że na czytanie czas miałam jedynie przed wyjściem na autobus. Nie pamiętam nawet, kiedy ostatnio sobotę spędziłam w domu.


Wspomniałam o Targach w Krakowie - relacja pojawi się za niedługo; jest już napisana, muszę tylko jeszcze raz ją przejrzeć i wstawić zdjęcia. W planach mam recenzję Kocham Nowy Jork i Śliweczki. Reszta wyjdzie w praniu. Wpadłam też na pewien pomysł, ale dowiecie się, o czym mówię, kiedy przyjdzie czas. mam zamiar przeczytać Gwiazd Naszych Wina Johna Greena. Skoro wszyscy chwalą, to coś w tej książce musi być, prawda? W listopadzie do kin wchodzą dwa filmy, które świetnie się zapowiadają i zaliczają do kategorii: umrę jak nie zobaczę. A mianowicie Thor: Mroczny Świat i Igrzyska Śmierci: W Pierścieniu Ognia. To chyba na tyle. Jak o czymś zapomniałam to krzyczeć, a tymczasem zostawiam was z kolejnym utworem z Igrzysk, którego jak zwykle obsesyjnie słucham.

Enjoy :)7 komentarzy:

 1. Trzymam kciuki, aby w następnym miesiącu było lepiej! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bosz, też mnie szkoła dobija -,- Ona zabija wenę...
  Czekam aż przeczytasz GNW i mi pożyczysz ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie byłam raz w szkole i miało to wspaniały wpływ na moją wenę - napisałam rec. Coldplay, więc niestety wiem o czym mówisz...
   Oczywiście ^^

   Usuń
 3. Targów zazdroszczę, a co do statystyk październikowych - będzie lepiej, nie ma co się jakoś przejmować ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Listopad na pewno okaże się dla Ciebie lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż, niestety nie za bardzo :(

   Usuń

Layout by Tyler